Twitter

Twitterda Çevirmen Olma Çevirmen nasıl olunur olabilirim ?

twitter-cevirmen-olma

 

Son zamanlarda birçok insanın ilgilendiği bir konu olan Twitter Çevirmen rozeti dağıtımı ve güncelleme süresi konusunu sizlere birazcık sunmak istedik.

Öncelikle tabiki Twitter’a kayıtlı bir hesabınız bulunması gerekiyor. Twitter artık bir çok dilde kullanıcılarına hizmet vermek istiyor. Bunuda yapması için kullanıcılarından yardım istemektedir. Bunu kabul eden kullanıcılar profilerinde bir Translatör simgesi kazanıyorlar. Bunun için yapılması gereken gerekliolan adrese giderek aşağıda ki işlemleri takip etmek olacaktır.

Adres 1 – http://translate.twttr.com/welcome

 

a

 

“Sign in with twitter” butonuna tıkladığınızda ekranda “I have read and agree to the Terms and Conditions” yerine bir tik daha atmalısınız ve “I Agree” tuşuna tıklayarak bir sonraki yere geçmelisiniz.

 

b

 

Daha sonra bu ekran karşınıza gelecek.

c

“Translate Twitter into” olan kısımda bütün diller vardır. Burada çevirmek istediğiniz yeri kendiniz seçmeniz gerekir. “continue” ile devam ediyorsunuz. Sonraki ekranda artık karşınıza profiliniz, diğer çevirmen profilleri, öğretici başlıklar ve aşağıda da bir görüntüsü olan çeviri yapılacak konular gelecektir. Bu kadar bizden hadi sizlere kolay gelsin.

 

Twitter Çevirmen rozeti dağıtımı, Twitter çevirmenlik, Twitter’da Çevirmen Rozeti Nasıl Alınır, Twitterda Çevirmen Olma, Çevirmen nasıl olabilirim

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı