Androidİnternet

Teamviewer İle Bilgisayardan Telefona Bağlanma

Teamviewer ile bilgisayardan telefona bağlanma imkanınız var elbette. Hatta bilgisayardan telefonunuza bağlanabilmeniz için teamviewer kullanmalısınız. Telefonunuza teamviewer ile bağlanarak uzaktan yönetebilirsiniz. Telefonunuzda istediğiniz değişiklikleri de yapabilirsiniz. Teamviewer’in en büyük özelliği ise bireysel kullanım için tercih edildiğinde tamamen ücretsiz olmasıdır. Bu şekilde bilgisayardan telefona bağlanarak istediğiniz gibi veri aktarımında da bulunabilirsiniz.

 

Sizlere bu yazımızda teamviewer ile bilgisayardan telefona nasıl bağlanabileceğinizi adım adım anlatacağız. Uzaktan erişim denildiği zaman en güzel, en kolay ve tüm dünya üzerinde tercih edilen teamviewer uygulaması en iyi yazılımlar arasında yer almaktadır.

 

İlk olarak teamviewer uygulamasını hem bilgisayarınıza hem de teledonunuza yüklemeniz gerekiyor. Telefonunuza yüklemek için Google Play Store’u kullanabilirsiniz. Telefonunuzda uygulamayı açtığınız zaman karşınıza ID’ nizi gösteren bir ekran karşınıza çıkacak. Bu ID’ i not alarak bilgisayar üzerinde uygulamayı açmalısınız ve ekrana gerekli olan numaraları girdikten sonra telefonunuzun ekranında bağlantıyı onaylamanız gerektiğine dair bir pencere açılacaktır. “İzin ver / Kabul et” i seçtikten sonra artık bilgisayarınızdan telefonunuzu görebilir ve istediğiniz gibi de kullanabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı