Samsung S6 Plus İncelemesi

Merhaba , bilindiği üzere Samsung’un S6 modeliyle kullanıcılara sunduğu 5.1 inçlik ekranı son zamanlarda yaptığı testlerle büyütmeyi ve büyük ekran seven hayran kitlesiyle yeni kullanıcılara ulaşmayı düşünüyor. Samsung note serilerinde yakaladığı büyük çıkışı S6 modeline taşımayı düşünür.

Samsung yeni modelinin test çalışmalarına şimdiden başlamış görülüyor yeni 5.5 inçlik model ise Samsung S6 Plus olacak, bilindiği üzere İphone kullanıcılarının büyük rağbet gösterdiği İphone 6 Plus modeline kayıtsız kalmayan Samsung firması S6 Plus üzerinde yoğunlaşmış görülüyor.

Samsung S6 Plus, Snapdragon 808 işlemcisi ve en az 32 gb hafızayla gelmesi planlanıyor. Gelen haberler Samsung S6 Plus’ın ekran kalitesinde daha önce kullanılmayan bir yapıda olacağı yönünde. Bir diğer büyük yeniliğin çizim yapılabilecek gelişmişlikte S Pen kaleminin olması yönünde Samsung S6 Plus, S Pen ile gelmesi muhtemel.

Bunun yanında en büyük yeniliğin bataryada olması yönünde S6 Plus sarj süresi kullanıcı tercihlerine göre bir önce ki modellere göre %30 dan fazla sarj süreci sağlayacağı yönünde.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here