AndroidAndroid Oyun HileleriOyunlarTeknoloji Dünyası

Pokemon GO Oyunu Android ve İOS Cihazlara Nasıl Yüklenir?

90’lı yıllarda oldukça popüler bir çizgi film olan Pokemon şimdi ise bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Pokemon GO oyunu Nintendo ve Niantic tarafından geliştirilmiş ve çok kısa zamanda mülyonlarca kişi tarafından indirilmiş popüler bir oyundur.

 

Bu yazımızda sizlere Pokemon GO oyununu Android ve İOS telefonlarınıza kolayca yükleyebilmeniz için anlatımda bulunacağız.

 

Oldukça popüler hale gelen Pokemon Go oyunu hızla yayılmaya da devam ediyor. İlk çıktığı günden itibaren merakla sorulan sorulardan biri de Pokemon GO oyunu nasıl indirilir, yüklenir. Kaçak olan yollar ile akıllı telefonlara yüklenmesinin oldukça zararlı olduğunu da hatırlatarak Pokemon GO ile ilgili tüm detaylardan bahsedeceğiz.

 

Pokemon GO Android Cihazlara Nasıl Yüklenir?

 

Android uygulamalı oyunlar bölge kısıtlaması olsa dahi kolay bir biçimde indirilebiliyor. APK mirror gibi uygulama ve oyunların güncel apk dosyalarını paylaşan web sitelerinden oyunun apk’sini indirerek hesabınızda herhangi bir değişiklik yapmadan kolay bir şekilde kurmanız mümkün. Ancak bunların tamami ile güvenli olduğunu da söyleyemeyiz. Akıllı cihazınızda güncel olan bir güvenlik uygulamasının taramasından geçirip yükleme işlemine başlamanızı özellikle tavsiye ediyoruz. Bir diğer yol ise google play üzerinde ülke değişimi yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

 

Pokemon GO İOS Cihazlara Nasıl Yüklenir?

 

Eğer IOS kullanıcısıysanız bir Kanada hesabınız olmalı. Soft launch olarak çıkan oyunları mevcut ve Türkiye App Store hesabınız üstünden mağaza değişikliği yaparak indirmeniz de ne yazık ki mümkün değil. Önemli bir noktayı hatırlatmak gerekir ise IOS platformunda henüz tüm ülkelere açıkmayan oyunlarda ve uygulamalarda nadiren de olsa kapanma sorunu yaşanabilmektedir.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı