Biyografiler

Paramparça Dizisi Candan Ahu Yağtu Kimdir

Ahu-Yağtu

Paramparça Avukat Candan Ahu Yağtu, Paramparça Dizisi Candan Resimleri, Paramparça Dizisi Candan Videosu izle

Star ekranlarının revaşta ki dizisi paramparça’nın kadrosuna geçtiğimiz günlerde yeni bir isim daha katıldı. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Cemal Hünal ve Civan Canova’nın paylaştığı güzel dizinin yeni oyuncusu Avukat rolünde ki Ahu Yağtu sizlerle.

11 Temmuz 1978 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Ahu Yağtu, Karşıyaka’da ve parçalanmış bir ailede büyüdü. Anne ve babası yollarını ayırma kararı verdiği dönemde küçük bir çocuk olan Ahu Yağtu’nun çocukluk hayali bir balerin olmaktı. Genç bir kızken ise model olma kararı alan Ahu Yağtu, boyunun öngörülenden uzun olması nedeniyle konservatuara kabul edilmedi. Fakat model olma kararından vazgeçmeyen Yağtu, bu uğurda memleketi İzmir’den İstanbul’a taşındı. İstanbul’da bir dönem modellik yaptıktan ve podyumların aranan isimlerinden biri olmayı başardıktan sonra, oyunculuğa yönelen Ahu Yağtu, “90-60-90″, “Kampüsistan” ve “Kavak Yelleri” gibi gençlik dizilerinde yer almanın yanı sıra bir ara ekranlarda fırtınalar gibi esen ve çok tartışılan “Biri Bizi Gözetliyor” adlı yarışmanın da sunuculuğunu üstlenmiştir.
Son olarak 2011 yılında ATV ekranlarında gösterilen “Aşk ve Ceza” adlı dizide boy gösteren Ahu Yağtu, modellik ve oyunculuğun yanı sıra, stil danışmanı ve moda editörü kimliği ile de tanınmaktadır. “Her giysi ikinci şansı hak eder” sloganıyla yola çıkarak “Second Chance” adını verdiği bir butik mağaza açmıştır.
İlk evliliğini 2000 yılında kendinden yaşça büyük bir avukatla yapan Ahu Yağtu’nun bu evliliği 2005 yılında sona erdi ve 10 Mart 2012’de ünlü komedyen Cem Yılmaz ile hayatını birleştirdi. Ahu Yağtu ve Cem Yılmaz çiftinin 2 Ağustos 2012 tarihinde Kemal adını verdikleri bir oğulları oldu.

İnstagram Adresi: instagram.com/ahuyagtu

 

Ahu Yağtu kimdir,Ahu Yağtu kaç yaşında, Ahu Yağtu boyu kaç, Ahu Yağtu nerelidir, Ahu Yağtu kaç kilo

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı