Biyografiler

O Ses Türkiye Elnur Huseynov Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç

O Ses Türkiye dün akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi. Güzel ve başarılı seslerin seçildiği yarışmada fragmanlarda da gösterilip merak edilen bir kişi tüm stüdyoyu inletti. Böylece yine O Ses Türkiye yıldızları çıkarmaya devam ediyor.

O Ses Türkiye’de dün akşam Elnur Huseynov fırtınası vardı. Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaprığı jüri üyeliğini ise Ebru Gündeş, Hadise, Gökhan Özoğuz ve Mahzar Alonson&Özkan Uğur’un yaptığı yarışma programı dün akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi.
Dün akamın en beğenileni ise Elnur Huseynov oldu. Herkes beğendi ayakta alkışladı. Jüri üyelerinin hepsi döndü ve övgüler yağdırdı. Elnur Huseynov bu akşam O Ses Türkiye de en çok konuşulan isim oldu. Bu sezon katılan en iyi yarışmacı olduğu iddia edildi.
Elnur Huseynov üç şarkı daha seslendirdi. Türkçe olarak ise Sertap Erener den Aşk ve İlhan Şeşen den Ellerimde Çiçekler şarkısı ile stüdyoyu ayağa kaldırdı.
Yarışmacı için herkes yarıştı ve ona tekliflerde bulundular. Hadise yabancı şarkılar için söz verirken Mazhar&Özkan albüm ve final teklifi yaptı.
Gökhan en iyi yarışmacı olduğunu iddia ederken şakınlığını gizleyemedi. Ebru gündeş ise herşey için söz verdi. Seçim anında kalbinin sesini dinlediğini belirten Elnur Huseynov Ebru Gündeş’i seçti. Bu seçimi hiç beklemeyen Ebru Gündeş şaşkınlığını gizleyemedi ve çılgına döndü.
Azerbaycan’da Oldukça Ünlü
Elnur Hüseynov’un, ülkesi Azerbaycan’da da oldukça ünlü olduğu belirtildi. Azerbaycan’da katıldığı 2 yarışmada birinciliği olan Hüseynov, Ebru Gündeş’in takımında olmayı seçti. Oldukça iddalı bir yarışmacı olan Elnur Hüseynov 1992’de müzil eğitimi almaya başlamış.
 Elnur Hüseynov Kimdir? 
27 yaşındaki Hüseynov 1992′de konservatuara girerek piyano eğitimi almaya başladı. 1999′da Bakü’ye taşındıktan sonra, tıp okumaya başlayan Elnur, bir yıl sonra tekrar müzik eğitimine döndü.
Şu anda eğitimine hala devam ediyor. Bu süre içinde Azerbaycan Devlet Opera ve Bale Salonunda çalıştı. 2001 yılında Şarkını Söyle yarışmasında birincilik ödülü aldı ve 2004 yılında imaj ve stil üzerine eğitim almaya başladı.
 O Ses Türkiye Elnur Huseynov boyu kaç
 O Ses Türkiye Elnur Huseynov kaç yaşında
 O Ses Türkiye Elnur Huseynov kimdir
 O Ses Türkiye Elnur Huseynov nerelidir
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Acaba Türkiye Azerbaycan i alkislamismidir ?
    Onlar Eurovisyon sarki yarismasinda kazandiklarinds Türk bayragini goklere cektiler. Biz Türkler olarak acaba onlari tebrik ettik mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı