Nursel’in Mutfağı ne zaman başlıyor, Nursel’in Mutfağı hangi kanalda, Nursel’in Mutfağı’nın sunucusu Nursel Ergin, Nursel Ergin kimdir, Nursel Ergin kaç yaşında, Nursel Ergin hayatı, Nursel’in Mutfağı hangi kanalda başlıyor.
Bugünkü yazımızda sizlere biyografisini ve yeni yayınlanıcak olan kanalında bazı bilgiler paylaşacağız.

KANAL D Ekranlarında mutfağım programını sunan güzel oyuncu şu sıralar yeni kanalında hazırlıklara başlamaya devam ediyor. Farklı Lezzetlerle karşınıza cıkıcak olan Mutfağım programında sizlere eğlenceli dolu dakikalar sunucak

Nursel Ergin Kimdir

30.07.1980 İstanbul dogumlu olan Nursel Ergin, Anne ve Babasıın ayrılması sonucu yetiştirme yurdunda büyümüş. Küçük yaşta evlenen ve bu evlilikten bir kızı olan Ergin’in evliliği kısa sürmüş. Ayrılığın ardından 5 yıl profesyonel antrenörlük ve arçelık’te satış temsilciligi yaptı Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını yaptığı “Var mısın? Yok musun?” yarışmasına katılan Ergin, sempatikliği ile yapımcıların dikkatini çekti ve oyuncu oldu Bir Çok kanaldan teklif aldığını belirten güzel sunucu yeni anlaştığı kanaldan çok memnun olduğunu ifade etti.

11 yaşında yuvadan ayrılan Nursel, 16 yaşında ilk kez babası ile yaşamaya başladı. 18 yaşında evlenen ve 5 yıl evli kalan Nursel’in Begüm isminde bir kız çocuğu oldu.

Eşinden ayrıldıktan sonra kızının velayetini alan Nursel, çeşitli işlerde çalıştıktan sonra ‘Var Mısın Yok Musun?’ yarışmasıyla tüm Türkiye tarafından tanındı. Sosyal paylaşım sitelerini düzenli kullanan Nursel Ergin kendisini takip edebilirsiniz.

Nursel Ergin Sosyal Paylaşım Siteleri

https://tr-tr.facebook.com/nurselerginn

 

Kanal D mutfağım Nursel Ergin, Nursel Ergin hayatı, Nursel Ergin sevgilisi kim, Nursel Ergin biyografi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here