Genel

Kanaltürk – Elimin Lezzeti Yarışması Başvuru Formu

56748

Kanaltürk ekranlarının en yeni yarışma programlarından bir tanesi olan Elimin Lezzeti hafta içi her gün sitemizde sizler için yer almaktadır. Her bölüme 4 yarışmacının katıldığı dünyanın en adil yemek yarışması programı olan Elimin Lezzeti yarışmasına sitemiz vasıtası ile başvuru yapabilirsiniz. Katılım formu için sizlere aşağıda madde halinde gerekli olan bütün bilgileri yazıyoruz.

Elimin Lezzeti Yarışması Başvuru Formu için Gerekenler:

Ad
Soyad
Cinsiyet
Email Adresi
Daha önce TV tecrübeniz oldu mu?
Bu yarışmaya neden katılmak istiyorsunuz?
Yemek yapmayı nasıl öğrendiniz?
Ne sıklıkla yemek yaparsınız?
Yemek yaparken sizi en çok ne rahatsız eder?
Üç kelime ile kendinizi tarif eder misiniz?

Bu soruların cevabını lütfen aşağıda ki yorum kısmına yazınız. Elimin Lezzeti programını hafta içi her gün sitemizde seyredebilirsiniz.

 

Elimin Lezzeti, Elimin Lezzeti Başvuru Yapma, Elimin Lezzeti Katılım Formu

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

10 Yorum

 1. ESMA ÇETİN
  KADIN
  cetinesma@hotmail.com
  Herhangi bir TV tecrübem olmadı.
  yemek benim için bir zevk ve bunu yapmak ve izlemek çok mutlu ediyor ve bu programınızda gözü kapalı kendi yaptığınıza da puan verebiliyorsunuz vicdanını yoklamak gibi haklıya hak ettiğini vermek buna kendin de dahil olmak bu çok güzel bir his bunu yaşamak isterim.
  Yemek yapmak benim bir sanat insanın içinden gelmeli ve her insan yemek yapsa da o yemek yemek olmayabiliyor ben severek merak ederek araştırarak yapmayı öğrendim.
  Zaman buldukça canım sıkıldıkça bazen gece geçte olsa kalkıp yapabiliyorum benim için belli bir zaman dilimi olmadı
  yemek yaparken sakinliği tercih ederim.
  sakin Güleryüz anlayışlı

 2. 1956 manisa doğumluyum.çakma antepliyim yani antep geliniyim.43 yıllık evliyim,4 çocuk annesiyim.antepliden daha güzel yemek yaparım.renkli bir kişiliğe sahibim.daha önce 3 yıl kadar sipariş usulü yemek yaptım.motorsikletle ulaştırıyordum.tv deneyimim yok.başarımı oradada kanıtlamak istedim.üç kelime beni anlatmaya yetmez.renkli bir kişiliğe sahibim.iyi bir motorsiklet kullanıcısı ve doğa,müzik tutkunuyum.

 3. Daha önce tv deneyimim olmadı, 1985 Bulgaristan doğumluyum. Hemen hemen hergün yemek Yaparım. 10 Yaşından beri çalışan bir annenin kızı Olduğum için tek Başımıza büyüdüğümüz için hep yemeklerimi kendim Yaptım. Eğlenceli bir program olduğu için ve kendime yemek anlamında deneyim ve yeni insanlar tanıyacağım için katılmayı düşünüyorum. Yemek yaparken tek Başıma Olmayı tercih ederim işime karışılmasından hiç hoşlanmam.
  Yay burcuyum ve özelliklerim biraz patavatsız olmam kötü özelliğim, iyi niyetli ve araştırmacı kişiliğe sahip biriyim yeni tatlar keşfetmeyi severim yeni insanlar tanımak ve yeni arkadaşlıklar için Girişimci bir kişiliğim var. Dans etmeyi spor yapmayı, müzik dinlemeyi severim. Yerinde duramayan enerjik bir Yapıya sahibim. Teşekkürler.

 4. Merhaba 1971 istanbul doğumluyum daha önce bir tv deneyimim olmadı yemek yapmayı seviyorum benim için bir zevk yemek yapmayı kendim tv den dergilerden çevremden yeni lezzetleri keşferek ve deniyerek öğrendim kendimi 3 kelime ile tanımatmak gerekirse sivri dilli heyecanli ve marifetli olarak tanımlayabilirim

 5. 44 yaşındayım marka danışmanıyım daha önce tv çıkmadım yemek yapmayı seviyorum ve sizin progranızı seyretmeyi de seviyorum güzel yemek yaptığım söylenmektedir. programınız çok güzel gözleri bağlı olarak o yemekleri tatmak heyecanlı o yüzden katılmak istedim. Kendimi canlı heyecanlı ve eleştiriye acık biri olarak tanımlayabilririm.tskler

 6. 23yaşındayım daha önce hiç tv tecrübem yok yemek yapmayı sevihor elimin lezzetli olduğunu düşünüyorum yemek yapmayı kayınvalidemden öğrendim.kendimi üç kelimeyle anlatsaydım sevecen eğlenceli ve maceracı olarak anlatırdım.

 7. 48 yaşındayım. 3 çocuk annesiyim ,mecburen yemek yapmak zorunda kalıyorsun..beğenildikçe zorunluluk keyfe dönüşüyor.işte bu.onların mutluluğu senin dünyan oluyor.bende üç kelimeyle anlatırsam ki çok zor `, sabırlı, pratik , mütevazi olduğumu düşünüyorum…..

 8. Eda uzanır çevik 29 yasındayım edacvk23@gmail.com daha önce tv tecrübem olmadı formatını begendim ve eglenceli oldugunu düşünüyorum yemek yapmayı annemden ve babamdan gördüklerimi harmanlayarak geliştirdim her gün yemek yaparım mutfakta zaman geçirmeyi cok seviyorum yemek yaparken dagınık bir çalışma alanı beni çok rahatsız eder eglenceli enerjik duygusal biriyim

 9. Sibel turan 1972 İstanbul doğumluyum. Daha önce herhangi bir tv tecrübem olmadı. Yemek yapmayı ve mutfakla uğraşmayı çok seviyorum. elimin lezzetli olduğunu düşünüyorum. Yemek yaparken bir yandan yarışmanın zevkli olacağını düşündüğüm için yarışmaya katılmaya karar verdim. Hergün yemek yaparım. Yemek yapmayı kendi kendime uğraşırken öğrendim. Kendimi Neşeli, merhametli ve yetenekli biri olarak tanımlayabilirim.

 10. Kürşad TÜRKOĞLU 1981 Ankra doğumluyum. 5 senedir Yiyecek ve içecek öğretmeniyim Daha önce kanal35 mutfaktayız programına öğrencilerimle katıldım Yemek yapmaktan ve bunları öğrencilerime anlatmaktan mutluluk duyuyorum Yemek yapmaya okul dönemimde başladım Öğrencilerimle birçok yarışmaya katıldım Uluslararası birçok yarışmadan çok iyi dereceler aldık. Bolu Uluslararası yemek yarışmasında birinciliğimiz var. Her gün yemek yaparım ve orjınal kendıme özel tarıflerım vardır. Yemek yaparken en sevdiğim şey müzik eşliğinde yemek yapmaktır En sevmedığım sey ise hijyen ve temizlikten öte yemek yapmaktır. Kendimi 3 kelime ile özetlersem LEZZET…MÜKEMMELLİK… YARATICILIK….:)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı