Ekranların ilgi ve merakla izlenen dizileri arasındaki yerini alan Kaderimin Yazıldığı Gün, gerek oyuncu kadrosu gerekse konusuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Özcan Deniz ve Hatice Şendil’i baş rollerde izlediğimiz dizi, Star TV’de yayınlanıyor.

Bugün sizlere Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin karizmatik karakterlerinden olan Çağlar Sayın’ın kim olduğu hakkında bilgiler aktarmaya çalışacağız.

Çağlar Sayın Kimdir?

Çağlar Sayın, 9 Aralık 1984 Manisa’da doğmuştur. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olarak tamamlar. Eğitim hayatının son yol dönemlerinde Ayla Algan ve Burak Aksak’tan özel olarak oyunculuk eğitimi almıştır. İlk olarak oyunculuk deneyimi için 2010 yılında Doktorlar dizisinde Dilhan Özkan karakteri ile başarıya imza atmıştır. 2011-14 yıllarında Kanal D ekranlarında yayınlanan Türk Polis dizisi olan Arka Sokaklar dizisinde Şahin karakterini canlandırmıştır.

2012-13 yılları arasında da Show TV ekranlarında yer alan gençlik dizisi olan Pis Yedili dizisinde Fatih karakterini canlandırarak adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır.

2011-2012 yılları arasında Deniz Çakıroğlu’nun baş rollerinde oynamış olduğu İffet dizisinde Berkay karakterine hayat vererek ne kadar usta bir oyuncu olduğunu ispat etmiştir. Şimdilerde ise Kaderimin yazıldığı gün dizisinde Furkan karakterini canlandıran Çağlar Sayın, başarılı oyunculuğu ile dizi sevenlerin dikkatini çekmiştir.

Çağlar Sayın hangi dizilerde oynamıştır?

Ah Neriman > canlandırdığı karakter > Tolga
Arka Sokaklar > canlandırdığı karakter > Şahin
İffet > canlandırdığı karakter > Berkay
Pis Yedili > canlandırdığı karakter > Fatih
Doktorlar > canlandırdığı karakter > Dilhan Özkan
Kaderimin Yazıldığı Gün > canlandırdığı karakter > Furkan

 

biyografi, kaderimin yazıldığı gün furkan gerçekte kim, kaderimin yazıldığı gün furkan kaç yaşında,kaderimin yazıldığı gün furkan kimdir, çağlar sayın hayatı, çağlar sayın kimdir

tempmailo

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here