Genel

IPhone 8 Ülkemizde Satışa Sunuldu

Ülkemizde satışına yeni başlanan IPhone 8 için teknoloji tutkunları geceden kuyruğa girdi. Teknoloji devi APPLE tarafından üretilen yeni IPhone 8 fiyatı ile orta derecenin üzerinde satış rakamlarına sahip. Şimdi dilerseniz IPhone 8 özelliklerine  birlikte göz atalım. Son teknoloji ürünü dayanıklı cam çerçeveye sahip IPhone 8 müthiş kamera desteğiyle geldi metalik gümüş rengindeki çerçevesinin akıllı telefonun her türlü iklim koşullarına dayanabilmesi sağlayan yapıdaki tasarımı göz dolduruyor. Yeni nesil akıllı cep telefonları arasında uzay teknolojisi alüminyum şeridi ile aynı beğeni toplayan altın ve gümüş rengi iPhone 8’i muadillerine göre ayrıcalıklı kılıyor. Belirli bir derinlikte suya ve toza karşı ilave güvenlik tedbirleri ile donatılan telefon bir telefondan beklenenin çok ötesinde üretildi.

IPhone 8 Kablosuz Şarj Edilebiliyor

Özellikle çok sık görüşme trafiğine sahip aynı zamanda sosyal paylaşım platformlarını aktif bir aktif bir şekilde kullananlar için enerji sorununun hızlı bir şekilde çözümünü sağlayan kablosuz şarj edilebilme özelliği sayesinde kullanım kolaylığının getirildiği IPhone 8 fiyatının değişkenlik gösterdiği teknoloji mağazalarının önünde geceden kuyruklar oluştu. 5.5 ve 4.7 inç retina HD ekran teknolojisi kullanılan IPhone 8 ile stüdyo kalitesinde görüntü kalitesi yakalanmış. True Tone özelliği ile bakıldığı her yönden net olarak izlenim yapılabilen IPhone 8 ergonomik tasarımıyla dikkat çekiyor. Oldukça renkli ve parlak görüntülerin elde edildiği iPhone 8’in ortam ışığına otomatik olarak ayarlanabiliyor olması farklı bir avantaj. sensörlerin yenilendiği telefon daha derin pikselde video ve fotoğraf çekimine olanak sağlıyor.  Optik görüntü stabilizasyonu ile donatılan akıllı cep telefonunda isterseniz yapılan çekimlerin arka planını flulaştırabiliyorsunuz. Air power adı verilen kablosuz şarj aparatının üzerine telefonunuzun arka kısmını koymanız şarj edilebilmesi için yeterli oluyor. Kablosuz  şarj özelliğinin giderek yayılmasına sebep olacak bu teknoloji ile yakında havaalanlarında veya restaurant, kafe gibi mekanlarda bu aparatı görmek mümkün olacak.
Işık Efektleri Kullanılabiliyor
Kullanıcılar tarafından yapılan öz çekimlerin sonradan sosyal paylaşım platformlarında çok yoğun bir şekilde kullanılması neredeyse tüm akıllı cep telefonu üreticileri tarafından yeni nesil cep telefonlarının kamera ve görüntü sistemlerini geliştirmelerini sağlıyor. Yüz işaretleme özellikleriyle desteklenen bu çekimlerde portre modu rahatlıkla kullanılabiliyor. Adeta bir sahne çekimini andıran görüntü kalitesi ile IPhone 8 uzun süre gündemde kalacak gibi gözüküyor. Bu çekimlere ilave olarak ışık efektlerinin kullanılabildiği yeni telefon fotoğrafları 10 kat videoları 6 kat yakınlaştırma özelliklerine sahip. Telefoto lensin geniş bir açıda çekim yapabilmesi bu özelliğe ihtiyaç duyan kullanıcılar için iyi düşünülmüş bir özellik olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Yeni IPhone Dört Adet Maksimum Hızda Çekirdek İle Desteklenmiş

Tabii bütün bunlara imkan sağlayan dört çekirdekli maksimum hızda işlemcisi ile yüksek performanslı IPhone 8’in iki çekirdeği diğerlerinden çok daha hızlı bir formasyonda üretilmiş. enerji sarfiyatının minimum seviyeye çekildiği ve ana enerji deposuna ihtiyaç duyulmayan performans kontrol birimi cep telefonunun uzun süre ilave enerjiye ihtiyaç duymadan çalışabilmesini sağlıyor. 3 çekirdekli işlemcilere göre hızı %30 arttırılan IPhone 8 A11 bionic çipe sahip. telefonla oynanan oyunlarda kesinti yaşanmaması için gerekli tedbirleri alan APPLE  piyasadaki yerini giderek sağlamlaştırıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı