Anneler GünüBakım-GüzellikKadınca

İnci küpe, inci kolye ve yüzükler iyi bir hediye seçeneğidir

inci küpe, inci kolye ve yüzükler iyi bir hediye seçeneğidir

Evet bayanlara hediye denilince ilk akla gelenler takılar ve çiçeklerdir. Özellikle takıların cazibesine kapılmayan bir bayan daha yoktur. Bu kavram kişisel görüşlere dayansa da, altın bir bilezik bir hanımı heyecanlandırırken, inci bir küpe bir başka hanımın ilgisini çekebilir.

Düğününde elmas pırlanta bir yüzük isteyen gelin adayları olabileceği gibi inci kolye ve inci yüzükler ile gelinliğini kombine etmek isteyen gelin adayları bulunabilir. Tüm bunlar gösteriyor ki inci küpe, inci kolye ve yüzükler iyi bir hediye seçeneğidir? Çünkü bayanlar tarafından çok sevilir ve çok fazla rağbet görürler.

Birbirinden süslü, değerli taşlar ile işlenmiş beyazın tüm masumiyetini taşıyan inci türü takılar, şık mekanların, gelinlik kombinelerinin, abiye elbiselerin, kışlık yün kazakların, çantaların ve ya elbiselerin detaylarına katılan uyumun harika parçalarıdır. İnci türü takıları set halinde ya da tek tek alabilirsiniz. Anneler günü, sevgililer günü, yıl dönümleri gibi özel günlerde annenize, eşinize kız kardeşinize ya da arkadaşınıza hediye edebilirsiniz.

İnci aksesuar; hem çok narindir hem de çok şık bir hediyedir. Bu tarz bir hediye ile karşınızdaki kişiye önem verdiğinizi, saygı duyduğunuzu ve onu incitmeye kıyamadığınızı hissettiren mesajlar verirsiniz.

Birbirinden güzel inci takıların etrafı değerli taş ve madenlerle süslenebilir, detay katılabilir ve renklendirilebilir. Takı ustalarının elinden çıkan ve sonsuz bir emeğin göstergesi olan bu güzel takılar bu nedenlerden dolayı daha çok beğenilmektedir. Geometrik detaylar, altın işleme, değerli taşlarla kenar verme, gümüşle ayrıntı katma, sadece inci taş dizilerek hazırlama gibi pek çok inci takı ürünlerini mağaza vitrinlerinde ve online sitlerde mutlaka görürsünüz ve çok beğenirsiniz. Bunun sebebi estetik zevkinize hitap etmesidir ve basit gözükmemesidir. İnci zerafeti yansımasıdır ve modern olan kişilerin üzerinde kusursuz bir görünüme sahiptir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı