Sağlık

İbrahim Saraçoğlu Keçiboynuzu Kürü nasıl yapılır

Sperm sayısındaki azlık son yıllarda erkeklerde sıklıkla görülmeye başladı.İbrahim Saraçoğlubeslenmeye bağlı olarak oluşan sperm sayısının düşüklüğüne şifa niyetine keçiboynuzu tavsiye etmektedir. Sperm sayısını arttıran keçiboynuzu kürü İbrahim Saraçoğlu’nun tarifine göre şu şekilde hazırlanmaktadır.

8-10 tane keçiboynuzu kırılarak 500 gram sıcak suya atılır. 3 dakika boyunca kaynatılı.Ardından 20 dakika süreyle kısık ateşte demlenir. Keçiboynuzu kürüılıdıktan sonra 2 eşit parçaya ayrılır.

Kürün yarısı sabah kahvaltısından sonra, diğer yarısı ise öğle yemeğinden önce içilir. Bir hafta boyunca günde 2 sefer içilmeye devam edilir.

Hafta dolduktan sonra 3 ay boyunca günde 1 kere her akşam yatmadan olmak üzere 3 ay boyunca içilir. Keçiboynuzu kürü toplamda 3 ay uygulanmalıdır.

 

Bu yazı saglikvegebelik.com tarafından İbrahim Saraçoğlu keçiboynuzu kürü, kısırlık için şifalı bitkiler, bitkisel kısırlık tedavisi, İbrahim Saraçoğlu kısırlık için keçiboynuzu, keçi boynuzu kürünün faydaları yararları nasıl yapılır ne işe yarar neye iyi gelir, keçiboynuzu kürü nasıl hazırlanır konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar:

ibrahim saraçoğlu keçi boynuzu kürü nasıl yapılır hazırlanır, keçiboynuzu nasıl yenir, keçiboynuzu kürü nasıl yapılır, keçi boynuzu kürü nasıl yapılır, keci boynuzu kuru nasil hazirlanir, ibrahim saraçoğlu keçiboynuzu kürü,keçiboynuzu kürü, ibrahim saraçoğlu keçi boynuzu kürü tarifi

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı