Andoid telefon sorunları ve romlarAndroidMobil İşletim SistemleriTeknoloji Dünyası

Galaxy Note 7’nin Kendini Aldıracak 5 Müthiş Özelliği!

Kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen ve teknolojinin sunduğu nimetlerden biri olan Galaxy Note 7, teknoloji tutkunlarının gözdesi olmayı başardı. Galaxy Note 7’nin pek çok özelliği bulunuyor. Bu özellikler arasında bazıları daha çok öne çıkarak, telefonun cazibesini arttırıyor. Telefonda aynı zamanda gelişmiş bildirim teknolojisi kullanılmıştır. Telefonu satın almayı düşünenlerin muhakkak bilmesi gereken beş özellikler şu şekilde;

  1. Gelişmiş Güç Tasarrufu Ve Yüksek Çözünürlük: Telefonu sık kullananların ve gençlerin en büyük sorunlarından biri kısa sürede biten şarjlar. Galaxy Note 7’nin kullanıcılara sunduğu en büyük avantajların başında bu soruna çözüm getirmesi bulunmaktadır. Telefonun pili azaldığında 3.500 mAh bataryası devreye girerek, gelişmiş güç tasarrufu sağlıyor. Ekran tasarımı Gorilla Glass 5 ile yapılan telefonda çözünürlük kalitesi oldukça yüksek. Pil seviyesi azaldığında ekran çözünürlüğü azaltılarak, enerji tasarrufu sağlanıyor.
  2. Suya Dayanıklılık: Suya dayanıklı olarak tasarlanan Galaxy Note 7, duşta dahi kullanılabilme özelliğine sahip. Kullanıcılar özellikle yaz aylarında, telefonlarını ellerinden düşürmeden rahatça kullanma imkanı bulacak.
  3. S-Pen Kalemi: Yazı yazarken ve resim yaparken rahatça kullanılabilen S-Pen, serinin en gelişmiş kalemi olma özelliğini taşıyor. Kalem o kadar gelişmiş ki; gif yapma imkanı sunuyor. Hayal gücünü zorlayanların S-Pen’i çok sevmesi bekleniyor.
  4. Video Çekimlerinde Çözünürlük Sorunu Ortadan Kalkıyor: HDR özelliği, video çekimlerinde ve video oynatma esnasında yüksek çözünürlük sağlıyor.
  5. İris Tarayıcısı: Telefonun en dikkat çekici özelliğinden olan iris tarayıcısı sayesinde, özel klasörler rahatça saklanabiliyor. Telefonun üreticileri, söz konusu özel klasörlere kullanıcılardan başka kimsenin ulaşamayacağını iddia ediyor. Satış tanıtımlarında ön plana çıkan iris tarayıcı özelliği aynı zamanda, kullanıcıların geniş güvenlik önlemleri almasının önünü açıyor.

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı