Sağlık

Erkek Çocuğa Hamile Kalmak İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Ülkemizde nedensiz bir şekilde birçok ailenin erkek evladı olması adına büyük uğraş gösterdiğine tanık oluyoruz. Erkek bebeğe hamile kalmak için yapılması gerekenler nelerdir sorusu sorulduğundan dolayı mantıklı bilgiler verebilmek adına araştırma yaptık ve Çin halkının bu konuda bir takvim oluşturduğunu gördük. Belki bu takvim gerçekten işe yarıyordu umuduyla ilgili bebek cinsiyeti belirleme takvimini sizlerle paylaşmaya karar verdik. Erkek çocuğu hamile kalmak için yapılması gerekenler hakkında bu takvim sayesinde bilgi alabilirsiniz.

Erkek bebeğe nasıl hamile kalınır sorusunun cevabını arıyorsanız bu takvime göz atmanızı hatta imkanlar çerçevesinde hamilelik için bu takvimi kullanmanızı öneririz. Takvimin doğruluğu henüz kanıtlanmamışsa da bu takvim sayesinde erkek çocuğu olduğunu söyleyen kişi sayısı bir hayli fazladır.

Çoğu kişi erkek çocuk için dua okusa da her zaman Allahtan kız ya da erkek fark etmeden hayırlı bir evladı kendinize nasip etmesi için dua edin. Evladınızın sağlıklı ve hayırlı olmasından daha önemli bir şey yoktur.

Erkek Çocuğa Hamile Kalmak İçin Yapılması Gerekenler

gebelik-takvimi

Meydana gelen hamilelikler üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda en çok erkek çocuk doğumunun eylül ayında hamile kalanlarda gerçekleştiği tespit edilmiştir. Eylül ayında hamile kaldınız diye kesin erkek çocuğunuz olacak diye bir kaide yoktur ancak uzmanlar bu aylarda ihtimalin daha yüksek olduğuna değinmektedir.

Erkek çocuğa nasıl hamile kalınır, erkek çocuğa hamile kalma takvimi ve erkek çocuğa hamile kalmak için ne yapılmalı konusunda sizlerde bildiğiniz yöntemleri bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

 Erkek Çocuğa Hamile Kalmak İçin Neler Yapılmalıdır.

 

Erkek Çocuğa Hamile Kalmak İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı