HaberlerTeknoloji Dünyası

En İyi Kol Saati Markası Hangisidir?

Moda meraklılarının yakından takip ettiği konulardan birisi de kol saatleridir. Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de kol saati meraklıları sürekli bu konu üzerinde yoğunlaşarak en iyi kol saati markası üzerinde sürekli tartışırlar.

Günümüzde insanların çoğu kol saati takma alışkanlığını çoktan bıraktılar, sebebi de hepinizin tahmin edeceği üzere cep telefonları üzerinde zamanı gösteren dijital saatlerin bulunmasıdır. Ancak bazı alışkanlıklarını değiştiremeyen meraklılar kol saatlerini sürekli takip eder ve en son moda kol saatleriyle ilgilenirler.

Türkiye’de de kol saatlerini satan önemli saatçiler bulunmaktadır. Dünya çapında saat sektöründe lider olan markalardan bazıları Rossini, Daniel Klein, Vegans, Seiko Rolex Cityzen, Ferrucci,  gibi ilk akla gelen markaları sayabiliriz. Bu markaları pazarlayan farklı firmalar mevcuttur. Kol saati meraklıları hangi ürünün kaç liradan satılabileceğini az çok bilirler. Ancak bu işlerle fazla ilgisi olmayan arkadaşlarım fiyatlandırma konusunda yeterli olmayacağını tahmin ediyoruz.

Piyasada mevcut olan ürünler orijinal kutu içerisinde bulunmaktadır. Kol saatlerini arkadaşınıza sevdiğinize hediye edebilirsiniz. Satılan kol saatleri genelde 2 yıl garantili olmaktadır. İçlerinde analog ve takvim özellikli olanlar daha çok tutulmaktadır. Su geçirmez özelliği olan kol saatleri de tercih edilenler arasındadır. Mineral cam özelliği ve çizilmeyen camları ile en çok tercih edilen markalar arasında ki Rossini, Daniel Klein, Vegans, Seiko Rolex Cityzen, Ferrucci, internetteki kol saati satan e-ticaret sitelerinde araştırılarak özellikleri tek tek okuyup satın alınabilir.

Satın alacağınız ürünleri birkaç farklı e ticaret sitesinden inceleyerek almakta fayda var. Türkiye’de en çok ilgi gören saat markaları arasında Seiko Rolex Orhan marka olduğunu söyleyebiliriz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı