Dizi

Diriliş Ertuğrul Gazi TRT Dizisi Oyuncuları Konusu

dirilis-ertugrul-halime-ve-ertugrul-aski

Diriliş Ertuğrul Gazi TRT Dizisi Oyuncuları Konusu

Ertuğrul Gazi Diriliş Dizisinden Kimler Oynuyor, Ertuğrul Gazi Dizisi Konusu, Dizinin Tanıtım Fragmanı Resimleri.

Diriliş Ertuğrul Dizisi 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı, 7 Ocak 2015 Çarşamba Akşamı Saat 19:55’de Yayınlanacak Dizinin Dördüncü Bölümü Fragmanını İzle.
Diriliş 4. Bölümünde Neler Olacak, 4. Bölümün Konusu Nedir?
Süleyman Şah Kara Toygarın Elindedir, Ertuğrul’un Kurduğu Pusuyu Kara Toygara Bildiren Hain Kurdoğlu Planı Bozmuştur, Ertuğrul Bu Durumdan Nasıl Çıkacak? Selcan Halime Ertuğrul Aşkını Bozmak İçin Neler Planlıyor? Kurdoğlu’nun Hain Olduğu Ortaya Çıkacak mı?

Ertuğrul Halep Emirin’den Antakya Asi Nehri Kıyısında Bereketli Topraklarında Bir Kışlak Yer Almıştı. Burası Haçlıların Sınırıydı Ve Çok Tehlikeli Bir Bölgeydi. Diriliş Ertuğrul 3. Bölümüyle Yine Retying Sonuçlarında Birinci Sırada Yer Aldı. Ertuğrul Halep Dönüş Anne Ve Babasından Sonra Sevdiği Halime’ye Koştu. Halime’ye Halep Şehrinden Bir Ayna Hediye Getiren Ertuğrul “Benim Gördüğüm Bu Güzelliği Sen De Gör” Diyerek Duygularını Halime’ye Açtı. Halime’nin Babasının Şelçuklu Şehzadesi Olduğu Ortaya Çıktı. Obada Süleyman Şah’ın Kan Kardeşi Kurdoğlu Hain Planlarıyla Yine İş Başındaydı. Kurdoğlu Kara Toygar İle İşbirliği Yapıp Süleyman Şah’ın Oğlu Gündoğdu’nun Esir Düşmesini Sağladı. Diriliş Ertuğrul Dizisi TRT Resmi Youtube Kanalında 2. Bölüm Özeti ve 3. Bölüm Full 1080P Tek Parça İzlemek İçin Buraya Tıklayın.


Diriliş Ertuğrul Dizisi Kötü Karakterleri:
Kurdoğlu: Süleyman Şah’ın Kan Kardeşi, Sözde Obanın İyiliği İçin Düşmanlarla İşbirliği Yapmaktan Çekinmeyen, Savaşçı Alplerin Kanlarının Dökülmesine Neden Olan Karakter.
Selcan: Öldürülen Babasının İntikamı İçin Süleyman Şah’ın Oğlu Gündoğdu İle Evlenmiş, Kardeşi Saf Gökçe’yi Diğer Oğul Ertuğrul İle Evlendirmek İçin Tüm Yolları Deneyen, Gözü İntikamdan Başka Bir Şey Görmeyen Biridir.
Titus: Kardeşi Ertuğrul Tarafından Öldürülmüş Tapınakçı Şovalye.

Televizyonda Yeni Dönemde Yeni Diziler Gelmeye Devam Ediyor. TRT Ertuğrul Gazi Dizisinin Çekimlerine Başlandı. Senaryosu Mehmet Bozdağ Tarafından Yazılan Diriliş Ertuğrul Gazi Dizisi Osmanlı İmparatorluğunun Kuruluş Dönemini Anlatacak. TRT Tarihinin En Yüksek Bütçeli Dizisi Olması Beklenen Diriliş Ertuğrul Gazi Eylül Ayında TRT Ekranlarında.
Dizide Ertuğrul Gazi Rolünü Usta Oyuncu Engin Altan Düzyatan Canlandıracak.

Ertuğrul Gazi Diriliş Dizisi Konusu:
13. Yüzyıl Ertuğrul Gazi 400 Çadırlık Ovasıyla Yurt Edinme Hikayesi. Ertuğrul Gazinin Tapınak Şövalyeleri, Türkmen Beyleri Ve Moğollar İle Mücadelesi Sonucu Osmanlı Devletini Kurması Ve Devletin Bir İmparatorluğa Dönüşmesi Anlatılacak.
Dizide Osmanlı İmparatorluğunun Kuruluş Hikayesi Anlatılacak. 1 Yıldır Çekim Hazırlıkları Yapılan Dizi İçin TRT Tarihinin En Yüksek Bütçesinin Ayrıldığı Söyleniyor. Dizi İçin Devasa Setler Hazırlandı, Fragmanı Tuz Gölünde Çekildi. Dünyanın Kaderini Değiştirmiş Osmanlı İmparatorluğunu Kuran Ertuğrul Gazinin Hikayesi Büyük İlgi Göreceğe Benziyor. Dizi Osmanlı İmparatorluğunu Kuruluşu Sırasında Yaşanan Göçleri, Seferleri Ve Savaşları Anlatacak. Dizi İçin Dünyaca Ünlü Oyuncu ROBERT DE NİRO’ya Mevlana Rolü İçin Teklif Götürüldü, Senaryo Gönderilen Ünlü Oyuncunun Kararı Bekleniyor.

Diriliş Ertuğrul Dizisi İlk Bölümüyle Birlikte En Çok İzlenen Dizeler Arasına Girmeyi Başardı. 1. Bölümüyle 4. Sırada Kendine Yer Bulan Dizi, 2. Bölümüyle Zirveye Yerleşti.
Çarşamba Rating Sonuçlarında Birinci Sıraya Yerleşen Dizinin 3. Bölümü 24 Aralık Çarşamba Saat 19:55’de TRT1 Ekranlarına Gelecek.

Diriliş Ertuğrul 3. Bölümünde Neler Olacak, 3. Bölümün Konusu:
Ertuğrul Zorlu Halep Yolundan Otağına Mutlu Haberlerle Döner. Tüm Ümitlerini Ertuğrul’a Bağlayan Otağ’da Büyük Bir Sevinç Yaşanır. Halime Ertuğrul’un Dönüşene Çok Sevinir. Kayınları Göç Edecekleri Yeni Topraklar Beklemektedir. Haçlı Seferleri, Tapınakçılar Ve Zor Günler Ertuğrul’u Beklemektedir.

Diriliş Ertuğrul Gazi Dizisi Oyuncuları:
Engin Altay Düzyatan (Ertuğrul Gazi)
Serdar Gökhan (Süleyman Şah)
Mehmet Çevik (Deli Demir)
Kaan Taşaner (Gündoğdu)
Hakan Vanlı (Kurdoğlu)
Esra Bilgiç (Halime Hatun)
Osman Soykut (Kurtlar Vadisi Pusu Dizisinin Aron Feller Karakteri)
Didem Balçın (Selcan)
Hülya Darcan (Hayme Ana)
Hakan Vanlı (Kurdoğlu)
Serdar Deniz (Titus)
Turgut Tunçalp (Afşin)
Mehmet Çevik
Cavit Çetin Güner (Doğan Bey)
Hande Subaşı
Cengiz Coşkun (Turgut Alp)
Nurettin Sönmez (Basmı Beyrek)
Tolga Sala (Hamza Alp)
Hamit Demir (Akçakoca)
Fahri Öztezcan (İlyas Fakih)
Sedat Savtak (Numan)
Gökhan Atalay (Şahabettin)
Cengiz Coşkun
Can Kahraman (Kara Toygar)
Mehmet Emin İnci (El Aziz)
Gökhan Karacık (Derviş)
Arda Anarat
Burak Temiz (Yiğit Alp)
Levent Öktem (Üstad-ı Azam)

 

Diriliş Dizisi Konusu Nedir, Diriliş Dizisinde Kimler Oynuyor, Diriliş Ertuğrul Gazi Dizisi Hakkında Bilgi

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı