Magazin

Büşra AYAYDIN Kimdir ?

8 yaşından bu yana ekran önünde yer edinen, birçok dizi ve reklam filmimizde oynayan Büşra Ayaydın, gösterime giren “Ateş” filmiyle tekrar gündemde. Büşra Ayaydın, filmde istemediği biriyle zorla evlendirilmeye çalışılan Aleyna karakterini canlandırıyor.. Yaklaşık 2 ay önce tesettüre giren genç yıldız, “Bunun filmle hiçbir alakası yok. Çekimler çok önceden bitmişti aslına bakarsanız. Aslında küçüklükten beri kapanmak istiyordum. Sektöre çok küçük yaşlarda girdiğim için yaşamım kendiliğinden şekil aldı. Yaşım ilerledikçe hayatı, kendimi sorgulamaya başladım. Akrabalarım muhafazakâr değil fakat bu sonucumı verirken en büyük destekçim onlardı. Çevremden negatif tepki almadım. Önceden çok sabırsızdım. Sabretmeyi, şükretmeyi öğrendim. Yeni mottom, ‘Rızkımı veren Hüdadır, kula minnet eylemem’ oldu. Tanrı’a hep yakarış ediyorum. Sonucumdan da mutlaka dönüş yok” dedi.

Diğer taraftan çalışmalarına da devam eden 22 yaşındaki Ayaydın, “Ateş’ten sonrasında 2 Eylül’de “Siccin 3” filmiyle fanatikleriyla buluşacak.

Büşra Ayaydın kimdir nereli, kaç yaşında?

Büşra Ayaydın doğum zamanı 1994’tür. Ankara ilinde dünyaya gelen oyuncu lise yıllarında oyunculuk yaşamına dahil oldu ve kısa süre içinde kendisisini geliştirerek günümüzün en küçümsenilmeyen oyuncularından birisi haline geldi. Büşra Ayaydın genç yaşına karşın biroldukça başarılı projede rol almıştır. Canan, Derman, Hatırla Sevgili, En İyi arkadaşım, Mavi Rüya ve Kurtlar Vadisi adlı projelerde rol almış olan oyuncu 1.70 boylarındadır.

Büşra Ayaydın’ın oynadığı diziler

2011 , Canan , Yönetmen:Bahadır İnce , Fox televizyon2008 , Derman , Yönetmen: Sibel Kocataş , Rol: Gökçe
2006-2007 , Hatırla Sevgili , Yönetmen: Ümmü Burhan , Rol: Işık Ünsal (Gürsoy)
2004 , En İyi arkadaşım , Yönetmen: Hamdi Alkan , Rol: Cimcime
2004 , Mavi Rüya , Yönetmen: Cemile Kırmızı Karadaş
2003-2004-2005 , Kurtlar Vadisi , Yönetmen: Serdar Akar , Rol: Selvi Çakır

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı