elmas-hilesi

Boom Beach adlı oyun 2014 tarihinde ortaya çıkmış bulunmaktadır, kısa sürede 10 milyon indirmeye sahip ve 5 milyon yoruma sahiptir. Bu kadar kısa bir süre içinde bu kadar indirme oyunun ne kadar iyi olduğunu belli ediyor. Android 4.0.3 sistemlerinin üstlerinde çalışır bu oyun, oldukça eğlenceli ve vakit geçirelecek bir oyundur. Strateji oyunlarını sevenler için kesinlikle öneri oyundur. Oyunda savaş yaparak bölgeleri ele geçiyorsunuz ve savaştan çıkan paraların tadını çıkarıyorsunuz. Oyun türkçe dil desteğine sahiptir, grafiği oldukça iyidir; Boom Beach Elmas Hilesiden bahsedelim biraz; Oyun günde sizlere 10 adet elmas vermekte, fakat bu oyun için yeterli olmadığından biz sizlere Boom Beach Sınırsız Elmas Hilesi’ni veriyoruz kurulumu zor gözüksede basittir konu içinde verilmiştir. 

Hilemizi İndiriyoruz.
Rar Dosyasını Çıkarıp boombeachelmashilesi.dll ismi dosyayı kopyalıyoruz.
Telefonumuzu bilgisayara bağlıyoruz.
Telefon > Android > Obb klasörü içine yapıştırıyoruz.
Telefonun bilgisayar ile ilişkisini kesiyoruz.
Oyuna Girip Boom Beach Sınırsız Elmas Hilesi‘nin keyfini çıkarıyoruz.

NOT: Telefonunuzdan indirdiyseniz Dosyalarım > Dowloand adlı klasöre gider onu bilgisayardan açıp obb dosyasına taşıyınız.

Alternatif : İNDİR

Rar Şifresi : dogukanerdagi.com

 

ALINTIDIR.

BOOM BEACHBOOM BEACH APK 18.136 HİLE APKBOOM BEACH SINIRSIZ ELMAS HİLESİ İNDİRBOOM BEACH ELMAS HİLESİBOOM BEACH HİLELERİ

tempmailo

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here