Genel

Bedelli Askerlik için Kredi Faiz Oranları nedir ?

Başbakan Davutoğlu müjdeyi verdi ve aylardır beklenen ” bedelli askerlik” çıktı . Bir çok insan ” bedelli askerlik ” yapabilmek için şimdiden bankaların kapılarını aşındırmaya başladı.

Bedelli Askerlik için hangi banka ne kadar Faiz istiyor. Bedelli Askerlik Faiz oranlarını siz değerli dostlarımıza açıklayacağız. Tüm bankalar Bedelli Askerlik Kredisi için kampanyalar yapmaya başladı Faizler yüzde 0,99’dan başlıyor.

Kanun Recep Tayip Erdoğan’ın onayından sonra 28 yaşından gün alanlar 18,000TL ödemesi karşılığında Bedelli Askerlikten faydalanacak.

Bankalar Ödeme Kolaylığı Sağlıyor

Bedelli Askerlik için kredi çekeceklere bankalardan birde 3 ay öteleme imkanı sunuluyor. Bedelli Askerlik kredilerinin minimum ödeme planı Aylık 617 TL den başlıyor. Bu kapsamda faiz oranları 1’in altında olacak. Maksimum vade süresi ise 36 Ay sürmektedir ve Kimi bankalar bu ödeme planına 3 ay opsiyon tanımaktadır.

Bedelli Askerlik için Hangi Banka Ne Kadar Faiz Alıyor

TEB: Türk Ekonomi Bankası (TEB) bedelli askerlik yapmak isteyenlere özel kredi paketi hazırladı. TEB’den, 18 bin lira kredi miktarı için 36 ay vadede yüzde 0.99 faiz oranıyla kredi kullananlar, aylık 617,44 lira ödeyecek. Banka, kredi kullanımında 3 ay taksit erteleme seçeneği de sunuyor. 3 ay taksit erteleme talep edilmesi durumunda ise aylık faiz oranı yüzde 1,05 oluyor.

Akbank: Akbank Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge “Akbank Bedelli Askerlik Kredi Kampanyası ile 18 bin TL’lik bedeli, 36 ay vadede aylık 640 TL’den başlayan taksitler halinde ve masrafsız olarak ödeme imkanı sunuyoruz” dedi. Bu özel kredi olanağından, bedelli askerlik adayının kendisi yararlanabileceği gibi aileleri de yararlanabilecek. Tüm Akbank şubelerinden başvurulabilecek olan bu kredi için müşterilerden ekstra bir belge ve dokümantasyon istenmeyecek.

Denizbank: Denizbank 36 aya varan vadelerle avantajlı faiz oranları ile ihtiyaç kredisi sunuyor. Bedelli askerlik için gerekli 18 bin TL’nin 36 ay vadeli taksit tutarı 648 TL oluyor.

Kredi Taksit Erteleme ile ilgili bilgi sahibi olmak için:

Kredi Taksit Erteleme Nasıl Yapılır?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı