Genel

Bana Baba Dedi Dizisi

   Bana Baba Dedi Dizisi
Acun Ilıcalı’nın satın aldıktan sonra tamamen eğlence kanalı olmaya başlayan ve çeşitli yarışma programları ile izleyicinin dikkatini çeken TV8 kanalı ilk dizi olarak Home Ofis ile başladı. Bekleneni alamayınca Maral adlı dizi ile ikinci denemeyi yaptı. Bu yapımın tutması ile bir süre sonra ikinci bir projeye başlama kararı alan TV8 yetkilileri bunu Bana Baba Dedi adlı proje ile gerçekleştirdi.
BKM Mutfak oyuncularından oluşan bir kadro ile komedi tarzında bir dizi çalışması olan Bana Baba Dedi, 3 gencin bir bebek ile olan ilişkilerini ve çevrede bebeği öğrenmemeleri gereken insanlar ile olan uğraşını anlatmaktadır. Oğuzhan Koç, Eser Yenerler, İbrahim Büyükak, ve Ersin Korkut gibi ünlü ve yetenekli komedyenlerin başrolü aldığı dizi de diğer oyuncular ise Yağmur Tanrısevsin, Burçin Abdullah, İpek Tenolcay, Gözde Mutluer, Zeo Jaweed gibi genç yetenekler ve ünlü isimlerde yer almaktadır. Bana Baba Dedi Dizisi oyuncu kadrosu bu şekildedir.

. Türkiye’nin uzun süredir beklediği bir komedi tarzı dizi olma niteliği taşıyan Bana Baba Dedi’nin başarısının devamını bekliyoruz.Bana Baba Dedi Dizisi ne zaman? Cuma günleri saat 20:00 da tv 8’de

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı