Asu Taşkıranoğlu Karadayı dizisinde rol aldıktan sonra en çok konuşulan oyunculardan birisi haline gelen bayan oyuncudur. Asu Taşkıranoğlu kimdir, boyu, kilosu kaç gibi konular özellikle bayanların kendisine hayran kalmasından dolayı merak ediliyor. Yakın zamanda yeni projele rile seyirci karşısına çıkacak olan oyuncun biyografi bilgilerine gelinbirlikte göz atalım.

Asu Taşkıranoğlu hakkında internette çok net bilgiler bulunmasa da kendisinin 20 yaşlarında olduğunu ve İstanbul ilinde doğduğunu öğrendik. İlk oyunculuk deneyimi olan Asu Taşkıranoğlu uzun süre adından bahsedilecek isimlerden birisi olacaktır.

Sizi sektöründe yeni oyunculara şans verilmemesinden dolayı Asu Hanım gibi yetenekli kişiler kendilerini gösterememektedir. Dizi yapımcılarının Asu Taşkıranoğlu gibi kişiler projelerinde daha sık yer vermelerini temenni ederiz. Başarılı oyuncu 1.68 boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır.

asu-taskiranoglu-kimdir

Asu Taşkıranoğlu vikipedi bilgileri bu şekilde. Ünlü oyuncunun bilgileri netleştikçe sizlere aktarılacak ancak sizlerde Asu Taşkıranoğlu hakkında bildiklerinizi paylaşabilirsiniz.

tempmailo

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here