İş İlanları

Albaraka Türk Bankası Güvenlik Alımı başvuru formu 2015

Albaraka Türk Katılım Bankası Güvenlik İş İlanları

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ülkemizde son yılların en favori meslekleri arasında gösterilen ve en az lise mezunlarının güvenlik görevlisi olarak iş yapabildiği bankalarda şimdi de ülkemizin yine en köklü ve eski bankalarından olan Albaraka Türk Bankası özel güvenlik görevlisi alımı yaparak banka içinde ve dışında güvenliğin sağlanması banka müşterilerinin ve çalışanlarının güvenliğinin sağlanması için yeni takım arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır. Eğer sizde kariyerinize Bankada Güvenlik olarak devam etmek istiyorsanız İnsan Kaynakları tarafından yapılan açıklamayı dikkatlice okumanız gerekmektedir.

 

Bildiğiniz üzere Bankalarda genellikle Erkek Güvenlikler görev yapmaktadır. Sizinde güvenlik görevlisi sertifikanız varsa ve 2015 yılında işsiz kalmak istemiyorsanız Türkiye Geneli şubelerde çalışabileceğiniz bu pozisyon için aranan nitelikler aşağıdaki gibidir.

Genel Nitelikler:

Sektörünün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., mevcut ve yeni açılacak şubelerde görevlendirmek üzere;

1- Lise mezunu
2- 5188 sayılı kanun kapsamında silahlı güvenlik kimlik kartına sahip
3- En az 1.80 boyunda (Boy-kilo orantılı)
4- Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli
5- Bankacılığın gerektirdiği temsil ve ifade becerisine sahip
6- Seyahat engeli olmayan ve aktif olarak araç kullanabilen
7- 01.01.1987’den sonra doğan

“Güvenlik Görevlileri” aramaktadır.

Şehir/Ülke: İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.)
İlan Tarihi: 18.02.2015
İlan kapanma tarihi bilgisi: 26.03.2015

Aranan kriterler görmüş olduğunuz gibidir. Türkiye Geneli Başvurular kabul edilmekte fakat İstanbul’ilinde çalıştırılmak üzere güvenlik alımı olmaktadır. 26 Mart 2915 tarihine kadar başvurular devam etmektedir. Eğer sizlerde Banka Güvenlik Görevlisi Arayanlar hangi bankalar diye merak ediyorsanız Arama Kutusuna Güvenlik yazarak iş arayabilirsiniz. Albaraka Türk İş Başvurusu yapmak için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. Herkese bol şans dileriz.

Albaraka Türk Güvenlik Alımı İçin:

www.kariyer.net/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s/guvenlik-gorevlisi-tum-turkiye-is-ilani-i1233177/

 

Albaraka Türk Genel Güvenlik Başvurusu 2015, Banka Güvenlik Görevlisi Alımı 2015, İstanbul Albaraka Türk Güvenlik Alımı, Mart 2015 Güvenlik Arayan Banka İlanları, Özel Güvenlik Arayan Bankalar 2015

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı