Ev TekstiliKadınca

2017 Perde Modelleri

 

Yaşadığımız evin özellikle de salonumuzun gösterişli olması önemli bir unsur. Evi gösteren eşyalar olduğu kadar onu tamamlayan perdeler de oldukça önemli. Evin dekorasyonunu oldukça etkileyen perdeler doğru tercih edildiğinde tek dokunuşla bütün evin havasını değiştirebilir. Bunun içindir ki perde seçimi oldukça zor ve uzun bir süreçtir. 2017 perde modelleri arasında kruvaze, Japon perde ve stor perde var

AVANGARDIN TAMAMLAYICISI KRUVAZE PERDE

 

Bütün evi kapatan renkli tül perdelerin yerini artık evin içini gösteren, ferah bir görünüme katkı sağlayan perdeler aldı. Kruvaze perdeler özellikle avangard salonlarda tercih ediliyor. Salona asillik ve görkem katan perdeler düz fonlarla kullanıldığında güzel bir kombin oluşturuyor. Fransız gipürün rağbet gördüğü şu günlerde gelinlikte, masa örtüsünde kullanıldığı gibi kruvaze perdede de Fransız gipür tercih ediliyor. Düz tül tercih edenler eşyalarla uyumlu tül fon kullanıldığında oldukça göz alıcı kombin oluşturabiliyor.

 

İHTİŞAMLI JAPON PERDELER GÖRKEMLİ EVLER

 

           2017 perde modelleri arasındaki Japon perdeler 2017 ye damgasını vuracak nitelikte. Görkemli salonlara ihtişam katan Japon perdeler salon dekorasyonunu tamamlıyor. Japon perdeler sayesinde küçük dokunuşlarla herkesin kıskanacağı salonlar oluşturuluyor. Göz alıcı nitelikte olan Japon perdelerin temizliği diğer perdelere göre daha kolay. Çünkü Japon perdeler leke tutmuyor. Ayrıca yıkandıktan sonra ütü istemiyor.

 

SPOR ŞIKLIK STORDA

 

Genellikle mutfakta kullanılan stor perdeler kullanım kolaylığı açısından oldukça rağbet görüyor. Mutfakta ocağa yakın camlarda stor perdelerin kullanılması istenmeyen kazaları önlemesi açısından oldukça önemli. Sadece mutfakta değil spor tarzda döşenmiş evlerde ve çalışan kadınların daha kolay temizlik yapabilmesi için tercihi stor perde yönünde oluyor. Stor perdeler sadece yıkanarak değil ıslak bezle silinerek de temizlenebiliyor. Spor odalar şıklık katan stor perdeler sadeliğiyle de göz yormuyor. 2 çeşit olan stor perdeler mekanizmalı ve manuel olarak üretiliyor.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı