Dekorasyon

2017-2018 EN GÜZEL YATAK ODASI TAKIMLARI

Yeni evlenecekler ya da yatak odası takımlarını yenileyecek aileler için gerekli ihtiyaçlarınızdan olan yatak odası mobilyalarınız hakkında bilmeniz gereken unsurlar seçeceğiniz modellere göre değişmektedir. Yatak odaları modelleri, gelişen ülkemizde çok çeşitlilik arz etmektedir. Kişilerin arz ve talep dengesine göre değişen mobilyaların model ihtiyaçlarını karşılamak için her geçen gün mobilya firmalarının sayısı da artmaktadır. Artık insanlar yatak odası mobilyalarını seçerlerken, şıklık, kalite ve son trend mobilya modellerini araştırmaktadırlar.
En güzel yatak odası modellerini  hangi firmalardan satın alırız? Hangi firmanın yatak odası takımları kaliteli ve daha konforlu? Firma malının kalitedinden emin mi? gibi bir sürü soru müşterilerin aklından geçmektedir. Ayrıca son trend yatak odası takımları ile her zaman ürün çeşitliliğini yenilemekte ve kullanışlı takımlar elde etmektedir.
Yatak odası takımları hakkında bilmemiz gereken en önemlisi genelde klasik yatak odaları, modern yatak odaları ile avangart yatak odası modelleri tercih edilmektedir. Bu modeller konforlu, sağlık açısından tercih edilen ve kullanışlı takımlardır.2014 yılında çıkan country tarzında yatak odaları günümüzde de ön planda ve tercih edilenlerin arasındadır.


Modern yatak odaları genellikle düz ve sadedir. Dolap seçimleri ray dolap şekillerindendir.
Klasik tarz yatak odası modellerinde işlemeler ve oymalarda işçilik daha fazla ve fiyatlar da daha yüksektir.
2013 ve 2014 yılından itibaren avagart yatak odası takımları ile country tarzında yatak odası takımlarında rağbet artmaktadır. Bu nedenle günümüzde de tercihler arasındadır. Yatak odası satın alırken bilmemiz gereken önemli unsurlardan biri de kullanılan malzeme hazır sunta lam mı yoksa mdf cilalı ürün mü? diye bilmeliyiz.
Kolay temizlenebilir ve çizilmez olmasında da dikkat etmelisiniz. Cilalı ürünler de ise işçilik ve malzeme kalitesi daha yüksek olduğundan fiyatlar yükselmekte ve canlılık ve görsellik  daha ön planda olmaktadır.Biraz da bu yılın en güzel yatak odası modellerinden bahsedelim; venüs yatak odası takımı, sevilla yatak odası takımı, camel yatak odası takımı, zuzimar lalezar bençli avagard yatak odası takımı, modalifa perla yatak odası takımı ve yakamoz yatak odası takımı ürünlerini tercih ederek istediğiniz gibi dekorasyon edebilirsiniz.


2017 yılında ön planda olan en güzel yatak odası takımları ile markalarından bahsedelim; vivense markada inci yatak odası takımı, hazal yatak odası takımı, armada yatak odası takımı, iznik yatak odası takımı, gazella yatak odası takımı, palermo yatak odadı takımı ve retro sürgülü yatak odası modelleri en güzel yatak odası takımlarıdır.
Bir diğer marka ise Bellonadır. En güzel yatak odası takımları ise palais yatak odası takımı, lantes yatak odası takımı, angel yatak odası takımı, sierra yatak odası takımı, oslo yatak odası takımı ve sementa yatak odası takımını en güzel yatak odası modelleridir. Ayrıca istikbal de yatak odasında en iyi markadır. Modelleri ise rustik yatak odası takımı, elite yatak odası takımı, elizya yatak odası takımı, perla yatak odası takımı ve queen yatak odası takımıdır. 2017 ile 2018 yılında rövanşta olan en güzel yatak odası takımı ise vivense madrid televizyonlu yatak odası takımıdır. 2013 yılından bu zamana kadar avangart ve country tarz modelleri de bu yılda ön plandadır. Odalarınızın genişliğine göre renkli, sade ya da işlemeli modelleri tercih edebilirsiniz. İstediğiniz gibi yatak odanızı dekorasyon edebilirsiniz. Fakat dikkat edilmesi gereken yatak odası takımınıza uygun renkte perde ve halılar seçmelisiniz.  Bu yıl ve gelecek sezonda en güzel yatak odası takımına siz sahip olmalısınız. Böylece harika ve modern bir yatak odası takımına sahip olacaksınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı