2015 Yüzük Modası,Yüzük modelleri
2015 Bahar ve Yaz stili için ünlü modacılar ve stilistler bu yılın trend rengi olarak maviyi seçmiş durumdalar. Bahar için en uygun renklerden biri olan mavinin bu yıl için birçok aksesuarda kullanılması en çok beklenen bir durum olmaktadır. Özellik ile klasik mavi, aquamarin ve tüplü mavi denilen renklerin tercih edilmesi beklenmektedir. Her türlü renk konseptinde soğutucu bir özellik taşımasından dolayı ise tercih edilecek mavi tonlarında ki aksesuarlardan yüzük tarzlarını ele alabiliriz.
Yüzükler genellik ile 18. yüzyılda erkekler tarafından giyilen ve kraliyet toplumdaki iktidar sembolleri olarak görülürdü. Fakat yaşadığımız dönem içerisinde ise yüzükler bayanların vaz geçilmez aksesuarları arasında yer almaktadır. Özellik ile bu senenin bahar ve yaz 2015 kreasyonunda yüzük modelleri içerisinde mühürlü şekilde ki yüzükler büyük ilgi görmektedir. Bu yıl ve 2016 yılı mavi alyanslar ve mavi taşlı yüzükler modası olacağa benziyor,seçiminizi bunlara göre yapabilirsiniz.Bir sonra ki yazımızda görüşmek üzere…


Tarzı gelince, aralarından seçim yapabileceğiniz mühür yüzüklerin birçok türü vardır. Birçok kadın aksesuarları sadece tarzı kişiselleştirilmiş hissetmek için tercih etmektedir. Bu neden ile aksesuar olarak yüzük seçimin de kendinizi en iyi şekilde ifade ettiğinizi düşündüğünüz parçalar kullanmanız kendi tarzınız ile modanın harmanlanmasını sağlamaktadır.

tempmailo

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here