2015 Dizi İncelemeleri

Yaz Aylarını Eğlenceli Geçiren Diziler

Türkiye’de sıcaklıkların giderek artmasıyla birlikte evden çıkamaz olduk.Evde geçirdiğimiz vakitleri eğlenceli hale getirebilecek yaz dizileri’de mevcut tabi.

İnadına Aşk

Her Perşembe Fox Tv’de yayınlanan İnadına Aşk dizisi konusu ve hızlı ilerleyişi ile Perşembe akşamlarımızı çok eğlenceli kılmak için gayet uygun bir dizi.Başrollerini Açelya Topaloğlu ve Can Yaman‘ın başarıyla üstlendiği dizide romantik-komedi konusu işlenmiş.İnadına Aşk dizisi Perşembe akşamları 20:00 da Fox Tv ekralarında severek izleyeceğinizi düşünüyorum.

inadına-aşk

Adı Mutluluk

Her Salı Fox Tv’de Yayınlanan Adı Mutluluk dizisi klasik yaz dizileri konusunda olsa da yetenekli oyuncuları sayesinde eğlenceli vakit geçirmemizi sağlıyor.Başrollerini Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırımın paylaştığı dizi de romantik-komedi konusu gayet güzel işlenmiş.Adı Mutluluk dizisi Salı akşamları 20:00 da Fox Tv ekranlarında bir bakın derim.

Adı Mutluluk

Benim takip ettiğim ve sizlerle paylaşmak istediğim diziler ikisi arkadaşlar sizin de severek takip ettiğiniz dizi var ise bizlerle yorum yoluyla paylaşabilirsiniz.

tempmailo

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here