Kapat

Yamata İnşaat Yurtiçi ve Yurtdışı işçi alımı başvuru formu

Anasayfa İş İlanları Yamata İnşaat Yurtiçi ve Yurtdışı işçi alımı başvuru formu

yamata-inşaat-işçi-alım-başvuru-formu

 

Yamata İnşaat personel alımı yapacak!

Yamata İnşaat iş başvurusu yaparak sizde Yamata İnşaat’ın gücünden güç alabilirsiniz. Yamata İnşaat personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Yamata İnşaat eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Yamata İnşaat insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

YAMATA 1999 yılında kuruluşundan itibaren, tasarım, proje geliştirme, mühendislik ve inşaat alanlarında mükemmeliyet ve kalite çizgisinden ayrılmadan, yaratıcı, müşteri odaklı uluslararası bir firma olma özelliğini sürdürmektedir.

Geçmiş on yıl boyunca,YAMATA projelerini ve amaçlarını başarıyla gerçekleştirmenin yanısıra yeni pazar araştırmalarına devam etmiştir. Bugün YAMATA, Rusya ve eski Sovyetler Birliği ülkelerinde, Avrupa’da, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da ana müteahhit ve yatırımcı olarak, konut kompleksleri, ozel ve toplu konut inşaatları, eğitim kuruluşları ve okullar, yönetim binaları ve iş merkezleri, otel kompleksleri, hafif ve ağır endüstriyel tesisler, havaalanları gibi projeleri gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Genel Başvuru

Yamata’nın sürekli gelişen, kendini yenileyen yapısı içerisinde; işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak ve performansı ile fark yaratacak adaylar; web sitemiz üzerinden iş başvurusu yapabilirler.

Eleman Seçim Prosedürü

İnternet iş arama siteleri ve web sitemiz üzerinden yapılan başvurular incelenerek uygun görülen adaylar İnsan Kaynakları yetkilileri ile görüşerek öndeğerlendirmeden geçirilir. Aranan niteliklere sahip adaylar, detaylı görüşme için çalışması öngörülen bölüm yetkilileri ve İnsan Kaynakları Yöneticisi ile görüştürülür. Pozisyonun gereklilikleri doğrultusunda, belirli testlerle desteklenen görüşmeler sonucunda adaylar uygun pozisyonlara yerleştirilir.

Başvuru için tıklayınız.

 

Yamata İnşaat eleman alımı, Yamata İnşaat insan kaynakları, Yamata İnşaat iş başvurusu,Yamata İnşaat iş ilanları, Yamata İnşaat iş ilanları 2015, Yamata İnşaat işçi alımı

“Yamata İnşaat Yurtiçi ve Yurtdışı işçi alımı başvuru formu” üzerine 17 yorum

 1. veli says:
 2. ibrahim says:
 3. Alaattin arslan says:
 4. kadir says:
 5. kemal demir says:
 6. necati says:
 7. Uğur BEKÇE says:
 8. sabribenal says:
 9. hayrettin says:
 10. Selahattinünal says:
 11. GÖKSAL says:
 12. hakkı ocak says:
 13. talat çukur says:
 14. murat says:
 15. Muhammet says:
 16. Ferhat sarsu says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir